Delaney Bojorquez: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 203: | Line 203: | ||
|KAR | |KAR | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |1<sup>st</sup> in Teen Line | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="10"|2018 | |||
|Who's Dorothy | |||
|Open | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br>[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br>Kate Dunst<br>Mackenzie Gregorio<br>Olivia Magni<br>Teresa Smith<br>Kaedyn Toscano<br>Brooke Volkert | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|I'm A Brass Band | |||
| | |||
|Musical Theater | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Ella Montano]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />[[Laci Stoico]]<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Le Jazz Hot | |||
|Jazz | |||
| | |||
|[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />Kate Dunst<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />[[Laci Stoico]]<br />Leighton Werner<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|D3 | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br />[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />[[Laci Stoico]]<br />Leighton Werner<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Phantom | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Ashlyn Blanpied<br />[[Laney Bojorquez|Delaney Bojorquez]]<br />Kate Dunst<br />[[Hope Edwards]]<br />[[Kendyl Fay]]<br />Mackenzie Gregorio<br />Alexa Hedlund<br />Arabella Kim<br />Madelyn Laussade<br />[[Ella Montano]]<br />Kayla Nagel<br />[[Alyssa Park]]<br />[[Naia Parker]]<br />Kaedyn Toscano<br />Brooke Volkert<br />Leighton Werner<br />[[Rylee Young]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|} | |} | ||