Delaney Bojorquez: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 110: Line 110:
|
|
|-
|-
| rowspan="13" |2019
| rowspan="15" |2019
| rowspan="4" |Rescue
| rowspan="4" |Rescue
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
Line 137: Line 137:
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|7<sup>th</sup> in Junior Diamond Solos
|7<sup>th</sup> in Junior Diamond Solos
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|}
|}