Delaney Bojorquez: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 110: | Line 110: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2019 | ||
| rowspan="4" |Rescue | | rowspan="4" |Rescue | ||
| rowspan="4" |Contemporary | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| Line 137: | Line 137: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Diamond Solos | |7<sup>th</sup> in Junior Diamond Solos | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||