Delaney Bojorquez: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Gamer97Phu
Line 33: Line 33:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" |2014
| rowspan="4" |2014
| rowspan="3" |Big & Loud
| rowspan="4" |Big & Loud
| rowspan="3" |Musical Theater
| rowspan="4" |Musical Theater
| rowspan="3" |
| rowspan="4" |
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
Line 44: Line 44:
|-
|-
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas)
|Hall of Fame Nationals<br />(Las Vegas)
|did not place
|-
|Showbiz (Riverside)
|did not place
|did not place
|-
|-