Lauren Yakima: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 161: Line 161:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
| rowspan="2"|2017
|Say My Name
|Say My Name
|Hip Hop
|Hip Hop
Line 167: Line 167:
|Olivia Liberati<br />Natasha Pomponio<br />Kennedy Tidwell<br />Anissa Zreik
|Olivia Liberati<br />Natasha Pomponio<br />Kennedy Tidwell<br />Anissa Zreik
|Adrenaline (Detroit)
|Adrenaline (Detroit)
|
|-style="text-align: center; "
|Dangerous
|
|Erica Marr
|
|DancerPalooza (Ace Awards)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "