Lauren Yakima: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2017 | ||
|This is How I Dream | | rowspan="2"|This is How I Dream | ||
|Specialty | | rowspan="2"|Specialty | ||
| rowspan="2"|Chantel Aguirre | |||
|Radix (Cleveland) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Revel (Dearborn) | |Revel (Dearborn) | ||
| | | | ||