Lauren Yakima: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 204: | Line 204: | ||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | | style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | ||
| style="text-align: center;" |'''95.7''' | | style="text-align: center;" |'''95.7''' | ||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="5" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round (Escalate) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Lauren Yakima | |||
|style="text-align: center;"|97 | |||
|style="text-align: center;"|95 | |||
|style="text-align: center;"|96 | |||
|style="text-align: center;"|96 | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|House of Tap | |||
|style="text-align: center;"|92 | |||
|style="text-align: center;"|89 | |||
|style="text-align: center;"|93 | |||
|style="text-align: center;"|91.3 | |||
|} | |} | ||