Lauren Yakima: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 47: Line 47:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2015
| rowspan="3"|2015
|Under the Bridges
|Under the Bridges
|
|
Line 54: Line 54:
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|In Solitude
| rowspan="2"|In Solitude
|
| rowspan="2"|
|
| rowspan="2"|
|JUMP (Dearborn)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|The Dance Awards (Las Vegas)
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|