Lauren Yakima: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 115: Line 115:
|N/A
|N/A
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2019
| rowspan="4"|2019
| rowspan="3"|The Show Must Go On
| rowspan="4"|The Show Must Go On
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="4"|Contemporary
| rowspan="3"|Kayla Kalbfleisch
| rowspan="4"|Kayla Kalbfleisch
|Radix (Kansas City)
|Radix (Kansas City)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
Line 124: Line 124:
|NUVO (Detroit)
|NUVO (Detroit)
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />DJ's Pick
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos<br />DJ's Pick
|-style="text-align: center; "
|NYDCA
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|24/7 (Detroit)
|24/7 (Detroit)