Maesi Caes: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 236: Line 236:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|-
|VIP Dance
|VIP Dance (Des Moines)
|
|1<sup>st</sup> in Hollywood Teen Solos<br />Idol Soloists
|-
|-
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
Line 254: Line 254:
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|-
|VIP Dance
|VIP Dance (Des Moines)
|
|Idol Soloists
|-
|-
|Hall of Fame (Des Moines)
|Hall of Fame (Des Moines)
Line 269: Line 269:
|Elite Starz Teen DOY<br />All-Stars
|Elite Starz Teen DOY<br />All-Stars
|-
|-
| rowspan="3" |2021
| rowspan="4" |2021
| rowspan="3" |Moments Passed
| rowspan="4" |Moments Passed
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |Amanda Nalevanko-Smith
| rowspan="4" |Amanda Nalevanko-Smith
|ISDTA State
|ISDTA State
|
|
|-
|VIP Dance (Des Moines)
|Idol Soloists
|-
|-
|Revolution (Des Moines)
|Revolution (Des Moines)