Maesi Caes: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 297: | Line 297: | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Branson) | |Starpower (Branson) | ||
| | |7<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 309: | Line 309: | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Branson) | |Starpower (Branson) | ||
| | |Miss Starpower | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 612: | Line 612: | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
| rowspan="12" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
|Rock Stars | |||
|Production | |||
|Many Dancers | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|} | |} | ||