Maesi Caes: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>LoomerE No edit summary |
||
| Line 289: | Line 289: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Hands | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Shannon Mather | ||
|Starpower (Branson) | |Starpower (Branson) | ||
|7<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos | |7<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos | ||
|- | |- | ||
|Fly Dance | |Fly Dance | ||
| | |4<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
|Groove (Des Moines) | |||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
|6<sup>th</sup> in Senior Solos | |6<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
|Starpower ( | | rowspan="4" |Streets | ||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" |Taylor Tsvyetkov | |||
|Starpower (Davenport) | |||
|Miss Starpower | |Miss Starpower | ||
|- | |- | ||
|Fly Dance | |Fly Dance (Des Moines) | ||
| | |First Class | ||
|- | |||
|Groove (Des Moines) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
|did not place | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Got It In You | |||
| rowspan="3" |Open | |||
| rowspan="3" |Amanda Nalevanko Smith | |||
|Groove (Des Moines) | |||
|6<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Des Moines) | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | |did not place | ||
|- | |- | ||
| | |ISDTA State | ||
| | | | ||
|} | |} | ||