Naia Parker: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 82: Line 82:
| rowspan="2"|Amy Gold
| rowspan="2"|Amy Gold
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Riverside)
|1<sup>st</sup> in Pre-Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Pre-Junior Solos
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6" |2019
|Amen
|Contemporary
|
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|One More Time
|Open
|
|Hall of Fame (Ontario)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|}
|}