Naia Parker: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 164: | Line 164: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="16"|2016 | ||
| rowspan="3"|Once Upon a Princess | |||
| rowspan="3"|Lyrical | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|Kelsey Gampol<br />Nyla Hemsley<br />Madelyn Laussade<br />[[Naia Parker]]<br />Lex Pineda<br />Kaedyn Toscano<br />[[Leighton Werner]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Las Vegas) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|New York, New York | |||
| rowspan="3"|Jazz | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|Ashlyn Blanpied<br />[[Layla Farzad]]<br />Kelsey Gampol<br />Mackenzie Gregorio<br />Nyla Hemsley<br />[[Naia Parker]]<br />Lex Pineda<br />Kaedyn Toscano<br />[[Leighton Werner]] | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Las Vegas) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Starpower (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|I've Got Rhythm | | rowspan="3"|I've Got Rhythm | ||
| rowspan="3"|Musical Theater | | rowspan="3"|Musical Theater | ||