Priscilla Tom: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
https://kiddancers.fandom.com/>Kingofgameshows800
Line 32: Line 32:
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Carry Me Home
| style="text-align: center; " |Come to This
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Alex Blitstein
| style="text-align: center; " |Alex Blitstein
| style="text-align: center; " |24/SEVEN
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Jaguar
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Jaguar
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia
| rowspan="6" style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia
| style="text-align: center; " |ASH (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |ASH (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |RADIX (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |RADIX (Las Vegas)
Line 63: Line 69:
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2019
| style="text-align: center; " |Splintered Window
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara)
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Teen Solos
|}
|}