Priscilla Tom: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
https://kiddancers.fandom.com/>Kingofgameshows800 |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Come to This | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Alex Blitstein | | style="text-align: center; " |Alex Blitstein | ||
| style="text-align: center; " |24/ | | style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Jaguar | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia | ||
| style="text-align: center; " |ASH (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |ASH (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |24/7 (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | | style="text-align: center; " |NUVO (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |RADIX (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |RADIX (Las Vegas) | ||
| Line 63: | Line 69: | ||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |RADIX Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2019 | |||
| style="text-align: center; " |Splintered Window | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Santa Clara) | |||
| style="text-align: center; " |7<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||