Priscilla Tom: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 30: Line 30:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Carry Me Home
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Alex Blitstein
| style="text-align: center; " |24/SEVEN
| style="text-align: center; " |
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Jaguar
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Jaguar
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary