Priscilla Tom: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 95: Line 95:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2016
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |The Collective
| style="text-align: center; " |The Collective
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
Line 116: Line 116:
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Castle
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Talia Favia
| style="text-align: center; " |The Posse
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals
| style="text-align: center; " |Best in Show
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2017