Priscilla Tom: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 95: | Line 95: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |The Collective | | style="text-align: center; " |The Collective | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 102: | Line 102: | ||
| style="text-align: center; " |Dancerpalooza 2016<br />(Long Beach) | | style="text-align: center; " |Dancerpalooza 2016<br />(Long Beach) | ||
| style="text-align: center; " |Closing performance | | style="text-align: center; " |Closing performance | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Bills | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Morgan Burke | |||
| style="text-align: center; " |The Posse | |||
| style="text-align: center; " |RADIX Nationals | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Carry Me Home | | style="text-align: center; " |Carry Me Home | ||