Sammi Chung: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 127: | Line 127: | ||
|KAR | |KAR | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |1<sup>st</sup> in Teen Line | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="10"|2018 | |||
|Dream State | |||
| | |||
| | |||
|[[Michelle Cheng]]<br>[[Sammi Chung]]<br>Peyton Heitz<br>[[Ella Montano]]<br>Delanie Munger<br>Ollivia Nguyen<br>Jadyn Saigusa<br>[[Haley Stoico]]<br>Riley Willis | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Sweet Dreams | |||
| | |||
| | |||
|[[Michelle Cheng]]<br>[[Sammi Chung]]<br>Peyton Heitz<br>[[Ella Montano]]<br>Delanie Munger<br>Ollivia Nguyen<br>Jadyn Saigusa<br>[[Haley Stoico]]<br>Riley Willis | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|I'm A Brass Band | |||
| | |||
|Musical Theater | |||
|[[Delaney Bojorquez]]<br>[[Sammi Chung]]<br>[[Hope Edwards]]<br>[[Kendyl Fay]]<br>[[Ella Montano]]<br>[[Alyssa Park]]<br>[[Naia Parker]]<br>[[Laci Stoico]]<br>[[Rylee Young]] | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Under Control | |||
|Open | |||
| | |||
|[[Sammi Chung]]<br>Jacine Davis<br>Kate Dunst<br>Audrey Kim<br>Madelyn Laussade<br>Olivia Magni<br>Isabella Monge<br>[[Ella Montano]]<br>[[Naia Parker]]<br>[[Chloe Solinger]]<br>[[Laci Stoico]]<br>Kaedyn Toscano<br>Abby Veiga | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||