Sammi Chung: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Softiedancerss
No edit summary
Line 159: Line 159:
|Runner-Up Teen<br />Female Non-Stop Dancer
|Runner-Up Teen<br />Female Non-Stop Dancer
|-
|-
| rowspan="2" |2021
| rowspan="3" |2021
| rowspan="2" |Eight
| rowspan="3" |Eight
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |Amy Berokoff
|Rainbow (San Gabriel)
|Rainbow (San Gabriel)
|2<sup>nd</sup> in Rising Starz 12-14 Solos
|2<sup>nd</sup> in Rising Starz 12-14 Solos
Line 168: Line 168:
|KAR (Costa Mesa)
|KAR (Costa Mesa)
|3<sup>rd</sup> in Elite 12-14 Solos
|3<sup>rd</sup> in Elite 12-14 Solos
|-
|JUMP (Reno)
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|}
|}