Sara Gutz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 346: Line 346:
|A Soldier's Heart
|A Soldier's Heart
|Production
|Production
|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|5<sup>th</sup> in Teen Lines
|5<sup>th</sup> in Teen Lines
Line 352: Line 352:
|Nasty Boys
|Nasty Boys
|Production
|Production
|[[Lexus Johnson]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|[[Lexus Johnson]]<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|did not place
Line 359: Line 359:
| rowspan="5"|Jive Bunny
| rowspan="5"|Jive Bunny
| rowspan="5"|Production
| rowspan="5"|Production
| rowspan="5"|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
| rowspan="5"|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul) 2016
|Hall of Fame (St. Paul) 2016
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|1<sup>st</sup> in Production Lines
Line 375: Line 375:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="9"|2017
| rowspan="5"|2017
|Party
|Party
|Hip Hop
|Hip Hop
Line 387: Line 387:
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|2<sup>nd</sup> in Large Groups
|2<sup>nd</sup> in Large Groups
|-style="text-align: center; "
|Happy Birthday
|Jazz
|Diarra Chatham<br />[[Bennet Espinda Banick]]<br />Ava Gerst<br />Corynn Harvieux<br />[[Isabella Jarvis]]<br />Sophie Jurkovich<br />Kendall Lewis<br />Maria Neely
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|Shadow Journal
|Contemporary
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />Ava Gerst<br />Kendall Lewis<br />[[Skyla Ward]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|Pokemon
|Tap
|[[Alaina Bader]]<br />Colin Benning<br />Charlotte Bosacker-Kass<br />Ashley Braun<br />Chrissie Caulder<br />Diarra Chatham<br />Rylee Feldewerd<br />Emily Fleetham<br />Grace Frey<br />Andrew Imm<br />Sophie Jurkovich<br />Marie Klinzing<br />Laynei Lawrence<br />Beau Leopold<br />Kendall Lewis<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Alexandra Meaney<br />Sophia Meisterling<br />Elizabeth Perelman<br />Natavia Pronger<br />Ramsey Reynolds<br />Ashley Sandquist<br />Ariana Stamper<br />Sydney Sticha<br />Olivia Woulfe
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|Worship
|Tap
|[[Alaina Bader]]<br />Colin Benning<br />Charlotte Bosacker-Kass<br />Ashley Braun<br />Chrissie Caulder<br />Diarra Chatham<br />Rylee Feldewerd<br />Emily Fleetham<br />Grace Frey<br />Andrew Imm<br />Sophie Jurkovich<br />Marie Klinzing<br />Laynei Lawrence<br />Beau Leopold<br />Kendall Lewis<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Alexandra Meaney<br />Sophia Meisterling<br />Elizabeth Perelman<br />Natavia Pronger<br />Ramsey Reynolds<br />Ashley Sandquist<br />Ariana Stamper<br />Sydney Sticha<br />Olivia Woulfe
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Even Stranger Things
|Even Stranger Things