Sara Gutz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 326: | Line 326: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Duos/Trios | |3<sup>rd</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="2"|2018 | ||
|Conveyor | | rowspan="2"|Conveyor | ||
|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />Joshua Ukura | | rowspan="2"|[[Bennet Espinda Banick]]<br />Joshua Ukura | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|4<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | |4<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios | |||
|} | |} | ||