Sara Gutz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 332: Line 332:
|3<sup>rd</sup> in Teen Duos/Trios
|3<sup>rd</sup> in Teen Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
| rowspan="3"|2018
| rowspan="2"|Conveyor
| rowspan="3"|Conveyor
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|[[Bennet Espinda Banick]]<br />Joshua Ukura
| rowspan="3"|[[Bennet Espinda Banick]]<br />Joshua Ukura
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|4<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios
|4<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios
Line 341: Line 341:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Minneapolis)
|
|}
|}