Sara Gutz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 297: Line 297:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
| rowspan="3"|2018
| rowspan="2"|Over Soon
| rowspan="3"|Over Soon
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|Eli Smutny
| rowspan="3"|Eli Smutny
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
Line 306: Line 306:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Senior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Minneapolis)
|
|}
|}