Sara Gutz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 713: | Line 713: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="20"|2019 | |||
|Filthy | |||
|Jazz | |||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Kate Happe]]<br />Kendall Lewis<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Mini Preston<br />[[Ava Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|I Used to be Crucial | |||
|Jazz | |||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Kate Happe]]<br />[[Maris LaPointe]]<br />Chase Peterson<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Lil Tune | |||
|Hip Hop | |||
|Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Keely Blahauvietz<br />Kally Hilton<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />[[Ellie Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Phenomenal Woman | |||
|Open | |||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />Amaya Kaufenberg<br />[[Maris LaPointe]]<br />Kendall Lewis<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />Mini Preston<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Giving Up | |||
|Open | |||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Kate Happe]]<br />Maya Hintermeister<br />Amaya Kaufenberg<br />[[Maris LaPointe]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|9 Crimes | |||
|Open | |||
|Axel Amundson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Bennet Espinda Banick]]<br />Ty Feldewerd<br />[[Kate Happe]]<br />[[Maris LaPointe]]<br />Chase Peterson<br />Joshua Ukura<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Beauty | |||
|Open | |||
|[[Bennet Espinda Banick]]<br />[[Kate Happe]]<br />[[Isabella Jarvis]]<br />[[Maris LaPointe]]<br />Kendall Lewis<br />Josie Lutz<br />[[Ali Ogle]]<br />Keira Redpath<br />Olivia Shelton<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|If You Went Away | |||
|Contemporary | |||
|Axel Amundson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Keely Blahauvietz<br />Kylie Carlson<br />Aneva Dubeaux<br />Ashley Englert<br />Gabbie Faeh<br />Ty Feldewerd<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Chase Peterson<br />Sydney Ronneberg<br />Lauren Sklar<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Sophisticated | |||
|Open | |||
|Axel Amundson<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Keely Blahauvietz<br />Kylie Carlson<br />Aneva Dubeaux<br />Ashley Englert<br />Gabbie Faeh<br />Ty Feldewerd<br />Lexi Heath<br />Kally Hilton<br />Maya Hintermeister<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Chase Peterson<br />Sydney Ronneberg<br />Lauren Sklar<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|A Chorus Line | |||
|Production | |||
|[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Route 66 | |||
|Tap | |||
|[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Senorita | |||
|Open | |||
|[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|I Got Faith | |||
|Open | |||
|[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Fall on Me | |||
|Lyrical | |||
|[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Saloon | |||
|Production | |||
|[[Maris Lapointe]]<br />[[Mercedes Lorentz]]<br />[[Ali Ogle]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||