Sara Gutz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 808: | Line 808: | ||
===World of Dance=== | ===World of Dance=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" font-size:90%; " | |||
|- | |||
! colspan="2" style="background:#f2c8e0;" |Qualifiers (Cry Pretty) | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Ne-Yo | |||
| style="text-align: center;" |87 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Jennifer Lopez | |||
| style="text-align: center;" |85 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |Derek Hough | |||
| style="text-align: center;" |87 | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | |||
| style="text-align: center;" |'''86.3''' | |||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="5" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round (Because of You) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''Julian & Charlize''' | |||
|style="text-align: center;"|'''96''' | |||
|style="text-align: center;"|'''96''' | |||
|style="text-align: center;"|'''94''' | |||
|style="text-align: center;"|'''95.3''' | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|The Trilogy | |||
|style="text-align: center;"|89 | |||
|style="text-align: center;"|90 | |||
|style="text-align: center;"|91 | |||
|style="text-align: center;"|90 | |||
|} | |||
==Titles== | ==Titles== | ||