Solea Chaidez: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 74: | Line 74: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="10" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Fly On | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Katie Goeltz<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />[[Yuki Miyata]]<br />[[Ashley Trinh]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |What Have You Done | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Katie Goeltz<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />[[Yuki Miyata]]<br />[[Ashley Trinh]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Low | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Katie Goeltz<br />[[Rina Kanamaki]]<br />[[Charlise Lardizabal]]<br />[[Yuki Miyata]]<br />[[Ashley Trinh]] | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Small Groups | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Mini Mix | | style="text-align: center; " |Mini Mix | ||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | | style="text-align: center; " |Hip Hop | ||