Sydney Centeno: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 14: Line 14:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |Greatest Thing
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia
| style="text-align: center; " |24/SEVEN
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |Halo
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Tawnya Kuzia
| style="text-align: center; " |Star Dance Alliance
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |2016
Line 59: Line 72:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2015
| style="text-align: center; " |What About Angels
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Nick Lazzarini
| style="text-align: center; " |[[Janette Solorzano]]
| style="text-align: center; " |Velocity
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017
Line 64: Line 85:
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Chantel Aguirre
| style="text-align: center; " |Chantel Aguirre
| style="text-align: center; " |[[Jadyn Hernandez]]
| style="text-align: center; " |[[Janette Solorzano]]
| style="text-align: center; " |JUMP
| style="text-align: center; " |JUMP
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duets
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Duets