Tate Relock: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 107: Line 107:
|Nicole Slessor
|Nicole Slessor
|Showstopper (Anaheim II)
|Showstopper (Anaheim II)
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Gold|-
|5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Gold
|-
| rowspan="2" |2013
| rowspan="2" |2013
| rowspan="2" |Trouble
| rowspan="2" |Trouble