Category:Wagner Sisters: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
| style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | | style="text-align: center;" |'''AVERAGE''' | ||
| style="text-align: center;" |'''92.3''' | | style="text-align: center;" |'''92.3''' | ||
|} | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" font-size:90%;" | |||
|- | |||
!colspan="5" style="background:#f2c8e0;"|Duels Round (Because of You) | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|'''Ellie & Ava''' | |||
|style="text-align: center;"|'''90''' | |||
|style="text-align: center;"|'''92''' | |||
|style="text-align: center;"|'''93''' | |||
|style="text-align: center;"|'''91.7''' | |||
|- | |||
|style="text-align: center;"|Audrey & Mia | |||
|style="text-align: center;"|91 | |||
|style="text-align: center;"|89 | |||
|style="text-align: center;"|90 | |||
|style="text-align: center;"|90 | |||
|} | |} | ||