Yuki Miyata: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Kitsune | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Spotlight (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |Sapphire | |||
|} | |} | ||