Yuki Miyata: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
|||
| Line 14: | Line 14: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Blues | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Blues | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Jump | | style="text-align: center; " |Jump (Santa Clara) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (San Jose) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | style="text-align: center; " |2017 | ||