Yuki Miyata: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|2020 | |2020 | ||
| | |Focus | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| | | | ||
|KAR (San Jose) | |||
|3<sup>rd</sup> in Elite 12-14 Solos | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2021 | |||
| rowspan="4" |On the Hunt | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR | |KAR | ||
| | |1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos | ||
|- | |- | ||
|Starbound (Pacifica) | |||
|2<sup>nd</sup> in Senior Solos | |||
|Starbound | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Radix | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Jump (Reno) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen Female JUMP VIP | ||
|} | |} | ||