Kami Couch: Difference between revisions
imported>Jamie jam No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 298: | Line 298: | ||
| style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Groups | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Groups | ||
|- | |||
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mambo #5 | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]] | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />Gracyn French<br />[[Emma Crawford]] | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Ballroom Blitz | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Molly Long]] | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Zoe Rossi]]<br />[[Madi Beerer]]<br />[[Selena Hamilton]]<br />Brooklyn Vara<br />Tiana Heaton<br />Brooke Masters<br />[[Isabella Dimopoulos|Bella Dimopoulos]]<br />Isabella Rivera<br />[[Brooklynn Jones]] | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> Place | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Based on a True Story | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Easton Payne | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Katie Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />Gracyn French<br />[[Emma Crawford]]<br />[[Zoe Rossi]]<br />[[Madi Beerer]]<br />Brooklyn Vara<br />Tiana Heaton<br />Brooke Masters<br />[[Isabella Dimopoulos|Bella Dimopoulos]]<br />Isabella Rivera<br />[[Brooklynn Jones]]<br />Malia Gardener | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place | |||
|} | |} | ||
==Dance Titles== | ==Dance Titles== | ||