Kami Couch: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 167: | Line 167: | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]] | | rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]] | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Katie Couch]] | | rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Katie Couch]] | ||
| style="text-align: center; " |24/7 | | style="text-align: center; " |24/7 (Houston) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| Line 182: | Line 182: | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |If I Be Wrong | | rowspan="5" style="text-align: center; " |If I Be Wrong | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]] | | rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]] | ||
| style="text-align: center; " |[[Katie Couch]] | | rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Katie Couch]] | ||
| style="text-align: center; " |ASH (Los Angeles) | | style="text-align: center; " |ASH (Los Angeles) | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Hollywood Vibe | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios<br />Vibe Award | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|JUMP (Anaheim) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Radix (Denver) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios<br />On The Edge! | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align:center;"|4<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2019 | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Black & White | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Jessie Riley | |||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |[[Katie Couch]] | |||
| style="text-align:center;"|NYCDA (Las Vegas) | |||
| style="text-align:center;"|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|24/7 (Los Angeles) | |||
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|JUMP (Anaheim) | |||
| style="text-align:center;"|unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|NUVO (Long Beach) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|NUVO (Kansas City) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|2020 | |||
| style="text-align:center;"|Memories That Never Die | |||
| style="text-align:center;"|Contemporary | |||
| style="text-align:center;"|[[Lucy Vallely]] | |||
| style="text-align:center;"|[[Kami Couch]] | |||
| style="text-align:center;"|NUVO (Long Beach) | |||
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|} | |} | ||