Kami Couch: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 222: Line 222:
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|-
|-
| style="text-align:center;"|2020
| rowspan="2" style="text-align:center;"|2020
| style="text-align:center;"|Memories That Never Die
| style="text-align:center;"|Memories That Never Die
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|Contemporary
Line 229: Line 229:
| style="text-align:center;"|NUVO (Long Beach)
| style="text-align:center;"|NUVO (Long Beach)
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
| style="text-align:center;"|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios
|-
| style="text-align:center;"|Parallels
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|
| style="text-align:center;"|[[Kami Couch]]
| style="text-align:center;"|NUVO (Anaheim)
| style="text-align:center;"|
|}
|}