Kami Couch: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 174: | Line 174: | ||
|NUVO (Billings) | |NUVO (Billings) | ||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2021 | |||
| rowspan="4" |Masquerade | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" | | |||
|24/7 (Glendale) | |||
| | |||
|- | |||
|JUMP (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Bellevue) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Glendale) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Distant Earth | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Jessie Riley | |||
|JUMP (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Bellevue) | |||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||