Katie Couch: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 261: Line 261:
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Groups
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Groups
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Childhood
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Easton Payne
| style="text-align: center; " |[[Kami Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Gracyn French]]
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Small Groups
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mambo #5
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Mambo #5
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
Line 267: Line 274:
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kami Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Gracyn French]]<br />[[Emma Crawford]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kami Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Gracyn French]]<br />[[Emma Crawford]]
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> Place
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Small Groups
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Ballroom Blitz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Ballroom Blitz
Line 277: Line 284:
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kami Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Zoe Rossi]]<br />[[Madi Beerer]]<br />[[Selena Hamilton]]<br />Brooklyn Vara<br />Tiana Heaton<br />Brooke Masters<br />[[Isabella Dimopoulos|Bella Dimopoulos]]<br />Isabella Rivera<br />[[Brooklynn Jones]]
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kami Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Zoe Rossi]]<br />[[Madi Beerer]]<br />[[Selena Hamilton]]<br />Brooklyn Vara<br />Tiana Heaton<br />Brooke Masters<br />[[Isabella Dimopoulos|Bella Dimopoulos]]<br />Isabella Rivera<br />[[Brooklynn Jones]]
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Lines
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> Place
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Lines
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Based on a True Story
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Based on a True Story
Line 287: Line 294:
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kami Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Gracyn French]]<br />[[Emma Crawford]]<br />[[Zoe Rossi]]<br />[[Madi Beerer]]<br />Brooklyn Vara<br />Tiana Heaton<br />Brooke Masters<br />[[Isabella Dimopoulos|Bella Dimopoulos]]<br />Isabella Rivera<br />[[Brooklynn Jones]]<br />Malia Gardener
| rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Kami Couch]]<br />[[Mackenzie Couch]]<br />[[Dyllan Blackburn]]<br />[[Jamieson Deacy]]<br />[[Gracyn French]]<br />[[Emma Crawford]]<br />[[Zoe Rossi]]<br />[[Madi Beerer]]<br />Brooklyn Vara<br />Tiana Heaton<br />Brooke Masters<br />[[Isabella Dimopoulos|Bella Dimopoulos]]<br />Isabella Rivera<br />[[Brooklynn Jones]]<br />Malia Gardener
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |Radix (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Lines
|-
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Place
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Lines
|}
|}