Katie Couch: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
| rowspan="5"|[[Alexa Moffett]] | | rowspan="5"|[[Alexa Moffett]] | ||
| rowspan="5"|[[Kami Couch]] | | rowspan="5"|[[Kami Couch]] | ||
|24/7 | |24/7 (Houston) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios | |3<sup>rd</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| Line 135: | Line 135: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|Radix (Las Vegas) | |Radix Nationals (Las Vegas) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
| Line 144: | Line 144: | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center;" | |-style="text-align: center;" | ||
|2018 | | rowspan="5"|2018 | ||
|If I Be Wrong | | rowspan="5"|If I Be Wrong | ||
| rowspan="5"|Contemporary | |||
| rowspan="5"|[[Alexa Moffett]] | |||
| rowspan="5"|[[Kami Couch]] | |||
|ASH (Los Angeles) | |||
|n/a | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|Hollywood Vibe | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Vibe Award | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|JUMP (Anaheim) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|Radix (Denver) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duets/Trios<br />On The Edge! | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
|4<sup>th</sup> in Mini Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center;" | |||
| rowspan="5"|2019 | |||
| rowspan="5"|Black & White | |||
| rowspan="5"|Contemporary | |||
| rowspan="5"|Jessie Riley | |||
| rowspan="5"|[[Kami Couch]] | |||
|NYCDA (Las Vegas) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|24/7 (Los Angeles) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|JUMP (Anaheim) | |||
|unknown scoring | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|NUVO (Kansas City) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center;" | |||
|2020 | |||
|Memories That Never Die | |||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|[[ | |[[Lucy Vallely]] | ||
|[[Kami Couch]] | |[[Kami Couch]] | ||
| | |NUVO (Long Beach) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|} | |} | ||