Katie Couch: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
==Dances== | ==Dances== | ||
===Solos=== | ===Solos=== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width: | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
|NUVO (Anaheim) | |NUVO (Anaheim) | ||
|9<sup>th</sup> in Mini Solos | |9<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="8"|2019 | |||
| rowspan="8"|Pale Sky | |||
| rowspan="8"|Contemporary | |||
| rowspan="8"|Jessie Riley | |||
|NYCDA (Las Vegas) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Kansas City) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />DJ's Pick | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Los Angeles) | |||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Anaheim) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Honolulu) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|JUMP (Portland) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2020 | |||
| rowspan="3"|A New World | |||
| rowspan="3"|Contemporary | |||
| rowspan="3"|Jessie Riley | |||
|24/7 (Anaheim) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Billings) | |||
| | |||
|} | |} | ||