Hannahlei Cabanilla: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 74: Line 74:
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Back to Black
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Back to Black
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Rachel Miller
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Rachel Miller
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
Line 101: Line 101:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Sink Back into the Ocean
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Sink Back into the Ocean
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 114: Line 114:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Teen Solos
|-
|-
| style="text-align: center; " |Bang Bang
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Bang Bang
| style="text-align: center; " |Open
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Open
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Rachel Miller
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
|-
| style="text-align: center; " |KAR
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|}
|}