Zarina Cabanilla: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 156: | Line 156: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2014 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2014 | ||
| style="text-align: center; " |Between Lost and Longitude | | style="text-align: center; " |Between Lost and Longitude | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Chad McCall | | style="text-align: center; " |Chad McCall | ||
| style="text-align: center; " |Ashley Chavarria<br />Ahnna Chu<br />Olivia Fogarty<br />Julia Hanetiaux<br />Seth Horinouchi<br />Macy Jewelinski<br />Mady Jewelinski<br />[[Kiana Mariano]]<br />Shannon McCarthy<br />Reo Nathan<br />Allie Thompson<br />Madisyn Ujkic | | style="text-align: center; " |Ashley Chavarria<br />Ahnna Chu<br />Olivia Fogarty<br />Julia Hanetiaux<br />Seth Horinouchi<br />Macy Jewelinski<br />Mady Jewelinski<br />[[Kiana Mariano]]<br />Shannon McCarthy<br />Reo Nathan<br />Allie Thompson<br />Madisyn Ujkic | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |Winner | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |If I Wait | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Amy Nadaeu | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Between Collapse | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Chad McCall | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Schoolin' Life | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Donna Shepard | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Prom | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Chad Mccall<br />Ryan Kirby<br />Donna Shepherd | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||