Kaylee Quinn: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 292: | Line 292: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2012 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2012 | ||
| style="text-align: center; " |Hit the Road, Jack | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Hit the Road, Jack | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Hayden | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Hayden Luedde | ||
| style="text-align: center; " |Countdown (Fallbrook) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Los Angeles) | | style="text-align: center; " |NUVO (Los Angeles) | ||
| style="text-align: center; " |did not place | | style="text-align: center; " |did not place | ||