Lennon Torres: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 58: | Line 58: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |A Pensive Silence | | rowspan="2" style="text-align: center; " |A Pensive Silence | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |In10sity (Phoenix I) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Elite Senior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | | style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||