Lennon Torres: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 14: | Line 14: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2011 | |||
| style="text-align: center; " |Right Behind You | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |KAR (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 9-11 Intermediate Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2013 | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2013 | ||