Layla Boyce: Difference between revisions
imported>TVfan98 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 33: | Line 33: | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center; | | rowspan="2" style="text-align:center;"|2013 | ||
| style="text-align:center;"|I'm A Good Girl | | style="text-align:center;"|I'm A Good Girl | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
| Line 60: | Line 60: | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|2019 | | rowspan="2" style="text-align:center;"|2019 | ||
| style="text-align:center;"|Before the Old Man Comes Home | | style="text-align:center;"|Before the Old Man Comes Home | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align:center;"|Make Believe | ||
|Make Believe | | style="text-align:center;"|Lyrical | ||
|Lyrical | |||
|} | |} | ||
| Line 179: | Line 178: | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="text-align:center;"|2018 | ||
| style="text-align:center;"|Revolting Children | | style="text-align:center;"|Revolting Children | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
| Line 211: | Line 210: | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
| style="text-align:center;"|[[Lottie Sicilia]]<br />Sophie Andrews Waller<br />Erin O'Brien<br />Daisy Statham<br />[[Rosie Marks]]<br />Katie Fegan<br />[[Lilly Abey|Lillian Abey]]<br />Navaeah Hoath<br />Emily Comber<br />Zara Davies<br />Gwen Current<br />Molly-May Gibson<br />Maia West | | style="text-align:center;"|[[Lottie Sicilia]]<br />Sophie Andrews Waller<br />Erin O'Brien<br />Daisy Statham<br />[[Rosie Marks]]<br />Katie Fegan<br />[[Lilly Abey|Lillian Abey]]<br />Navaeah Hoath<br />Emily Comber<br />Zara Davies<br />Gwen Current<br />Molly-May Gibson<br />Maia West | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Musicals | |||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" style="text-align:center;"|2019 | | rowspan="3" style="text-align:center;"|2019 | ||
| Line 224: | Line 227: | ||
| style="text-align:center;"|Lyrical | | style="text-align:center;"|Lyrical | ||
| style="text-align:center;"|[[Daisy Statham]]<br />Caroline Young<br />Diego Sanna<br />Felix Warren<br />Isabella Graham<br />[[Lottie Sicilia]]<br />Naomi Pacquette<br />Pauline Chaleur-Launey<br />Regan Garica<br />[[Rosie Marks]] | | style="text-align:center;"|[[Daisy Statham]]<br />Caroline Young<br />Diego Sanna<br />Felix Warren<br />Isabella Graham<br />[[Lottie Sicilia]]<br />Naomi Pacquette<br />Pauline Chaleur-Launey<br />Regan Garica<br />[[Rosie Marks]] | ||
|} | |} | ||