Caitlin Garcia: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
mNo edit summary
imported>KSwani123
Line 115: Line 115:
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|[[Biba Aslin]]<br />[[Lara Wollington]]<br />Verity South<br />Tilda Marriage Massey<br />Ruby McNamara<br />Kira Caple<br />Beatriz Roxo<br />[[Layla Boyce]]<br />Lucy Simmonds<br />Rebecca Barry<br />Lanre Akinjayeju<br />Sezen Djouma<br />Kendra Jervis<br />Mia Roberts<br />Miranda Beinart<br />[[Amelia Farrell]]<br />Tabitha Catherine<br />Andeana Pascoulis<br />Amy Ryan<br />Sam Gerlack<br />Daniel McCarthy<br />Fred Nielson<br />Josh Shadbolt<br />Alexander Shadbolt
| style="text-align:center;"|[[Biba Aslin]]<br />[[Lara Wollington]]<br />Verity South<br />Tilda Marriage Massey<br />Ruby McNamara<br />Kira Caple<br />Beatriz Roxo<br />[[Layla Boyce]]<br />Lucy Simmonds<br />Rebecca Barry<br />Lanre Akinjayeju<br />Sezen Djouma<br />Kendra Jervis<br />Mia Roberts<br />Miranda Beinart<br />[[Amelia Farrell]]<br />Tabitha Catherine<br />Andeana Pascoulis<br />Amy Ryan<br />Sam Gerlack<br />Daniel McCarthy<br />Fred Nielson<br />Josh Shadbolt<br />Alexander Shadbolt
|-
|2015
|Rules, Regulations & Respect
|Musical Theatre
|Lucy Mae Beacock
Ellie Bindman
Hannah Bouhamdi
Kira Caple
Amelia Farrell
Amy Hardman
Charlotte Hernandez
Rosie Munden
Beatriz Roxo
Danella Sloman
Alexa Stein.
|-
|-
| rowspan="7" style="text-align:center;"|2016
| rowspan="7" style="text-align:center;"|2016