Amelia Farrell: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>KSwani123
Line 24: Line 24:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
|-
| style="text-align:center;"|2007
| style="text-align:center;"|When Somebody Love Me
| style="text-align:center;"|Lyrical
|-
|-
| style="text-align:center;"|2008
| style="text-align:center;"|2008
Line 72: Line 68:
| style="text-align:center;"|Sax
| style="text-align:center;"|Sax
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
|-
|2019
|Candy Store
|Musical Theater
|-
|2019
|Nicest Kids In Town
|Musical Theater
|}
|}