Gracie Weldon: Difference between revisions

imported>KSwani123
No edit summary
imported>KSwani123
Line 107: Line 107:
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|Jazz
| style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />[[Rosie Marks]]<br />[[Jessie Roberts]]<br />& other dancers
| style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />[[Rosie Marks]]<br />[[Jessie Roberts]]<br />& other dancers
|-
|2019
|Your Fault
|Musical Theatre
|Billy Vale
Alex Stuckey
Chloe Hawthorn
Maisie-Kate Robertson
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align:center;"|2018
| rowspan="5" style="text-align:center;"|2018