Gracie Weldon: Difference between revisions
imported>KSwani123 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 108: | Line 108: | ||
| style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />[[Rosie Marks]]<br />[[Jessie Roberts]]<br />& other dancers | | style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />[[Rosie Marks]]<br />[[Jessie Roberts]]<br />& other dancers | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" style="text-align:center;"|2018 | |||
| rowspan=" | |||
| style="text-align:center;"|Revolting Children | | style="text-align:center;"|Revolting Children | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
| Line 134: | Line 124: | ||
| style="text-align:center;"|Contemporary | | style="text-align:center;"|Contemporary | ||
| style="text-align:center;"|Amari Webb-Martin<br />[[Amelia Farrell]]<br />Anastasia Holland<br />Christianna Appiah<br />Diego Sanna<br />Isabella Graham<br />Kiera Hewitt<br />Layla Armstrong-Hughes<br />Lola Slavnich<br />[[Regan Garcia]]<br />[[Caitlin Garcia]]<br />& other dancers | | style="text-align:center;"|Amari Webb-Martin<br />[[Amelia Farrell]]<br />Anastasia Holland<br />Christianna Appiah<br />Diego Sanna<br />Isabella Graham<br />Kiera Hewitt<br />Layla Armstrong-Hughes<br />Lola Slavnich<br />[[Regan Garcia]]<br />[[Caitlin Garcia]]<br />& other dancers | ||
|- | |||
| style="text-align:center;"|2019 | |||
| style="text-align:center;"|Your Fault | |||
| style="text-align:center;"|Musical Theatre | |||
| style="text-align:center;"|Billy Vale<br />Alex Stuckey<br />[[Chloe Hawthorn]]<br />Maisie-Kate Robertson | |||
|} | |} | ||