Gracie Weldon: Difference between revisions

imported>KSwani123
imported>Kingofgameshows800
Line 108: Line 108:
| style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />[[Rosie Marks]]<br />[[Jessie Roberts]]<br />& other dancers
| style="text-align:center;"|[[Layla Boyce]]<br />[[Rosie Marks]]<br />[[Jessie Roberts]]<br />& other dancers
|-
|-
|2019
| rowspan="4" style="text-align:center;"|2018
|Your Fault
|Musical Theatre
|Billy Vale
Alex Stuckey
 
Chloe Hawthorn
 
Maisie-Kate Robertson
|-
| rowspan="5" style="text-align:center;"|2018
| style="text-align:center;"|Revolting Children
| style="text-align:center;"|Revolting Children
| style="text-align:center;"|Musical Theater
| style="text-align:center;"|Musical Theater
Line 134: Line 124:
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|Contemporary
| style="text-align:center;"|Amari Webb-Martin<br />[[Amelia Farrell]]<br />Anastasia Holland<br />Christianna Appiah<br />Diego Sanna<br />Isabella Graham<br />Kiera Hewitt<br />Layla Armstrong-Hughes<br />Lola Slavnich<br />[[Regan Garcia]]<br />[[Caitlin Garcia]]<br />& other dancers
| style="text-align:center;"|Amari Webb-Martin<br />[[Amelia Farrell]]<br />Anastasia Holland<br />Christianna Appiah<br />Diego Sanna<br />Isabella Graham<br />Kiera Hewitt<br />Layla Armstrong-Hughes<br />Lola Slavnich<br />[[Regan Garcia]]<br />[[Caitlin Garcia]]<br />& other dancers
|-
| style="text-align:center;"|2019
| style="text-align:center;"|Your Fault
| style="text-align:center;"|Musical Theatre
| style="text-align:center;"|Billy Vale<br />Alex Stuckey<br />[[Chloe Hawthorn]]<br />Maisie-Kate Robertson
|}
|}