Chloe Hawthorn: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>KSwani123 No edit summary |
||
| Line 152: | Line 152: | ||
| style="text-align:center;"|Musical Theater | | style="text-align:center;"|Musical Theater | ||
| style="text-align:center;"|[[Lara Wollington]]<br />Billy Vale<br />Cally Callaghan<br />Emily Grace Atkins<br />Fred Nielson<br />Harry Tunningley<br />Joshua Tikare<br />[[Jaynie Awcock]]<br />Lydia Blatch<br />Oliver Schofield<br />Summer Mawdsley<br />Tyler Davis | | style="text-align:center;"|[[Lara Wollington]]<br />Billy Vale<br />Cally Callaghan<br />Emily Grace Atkins<br />Fred Nielson<br />Harry Tunningley<br />Joshua Tikare<br />[[Jaynie Awcock]]<br />Lydia Blatch<br />Oliver Schofield<br />Summer Mawdsley<br />Tyler Davis | ||
|- | |||
|2018 | |||
|The Smartphone Hour | |||
|Musical Theater | |||
|Bethan Alice Owen, Chloe Hawthorn, Dorka Lili Szigeti, Elisa Roewe, Ella Hagger, Helena Woolich, Izzy Haynes, Lydia Whitbread, Maddie Thompson, Martina Dianda Rodriguez-Villar, Rosie Marks, Sophie Green and Tara Farquhar. | |||
|} | |} | ||